Mariusz Pawlak: Wiem gdzie jesteśmy

PGE GKS Bełchatów wygrał drugi mecz ligowy z rzędu. W sobotnim spotkaniu 24. kolejki II ligi pokonał na wyjeździe Olimpię Elbląg 2:1 (2:0). Obie bramki dla bełchatowskiej drużyny zdobył Aghwan Papikjan. Po spotkaniu trener Brunatnych Mariusz Pawlak przyznał, że jego zespół miał słabsze momenty w drugiej połowie, ale dowiózł do końcowego gwizdka zaliczkę z pierwszej odsłony meczu.

W pierwszej połowie kontrowaliśmy przeciwnika i zdobyliśmy dwie ładne bramki. Na pewno ta część meczu była dobra w naszym wykonaniu. Po zmianie stron, jak to zazwyczaj bywa, gospodarze robili wszystko, by odwrócić losy spotkania. My mieliśmy fragment trochę słabszy na początku tej połowy, popełniony został jeden błąd, końcówka zrobiła się nerwowa, natomiast dowieźliśmy zwycięstwo i to jest najważniejsze. Wiem, gdzie jesteśmy w tabeli i musimy ciężko pracować, żeby zdobywać punkty. Chwalę zawodników za to, że podchodzą do obowiązków rzetelnie i bardzo odpowiedzialnie, bo to jest najważniejsze, jeśli chcemy wygrywać – powiedział szkoleniowiec Brunatnych.

Źródło: gksbelchatow.com