Nieudany debiut trenera Jutrzenki Warta

Nie udał się Łukaszowi Bartczakowi debiut w roli trenera Jutrzenki Warta. Jego nowa drużyna przegrała, na swoim boisku, z Unią Skierniewice 2:3 (0:3) w spotkaniu 25. kolejki IV ligi łódzkiej. Jutrzenka zajmuje osiemnaste miejsce w tabeli i czeka ją bardzo trudna walka o utrzymanie w lidze.

Goście rozpoczęli mecz znakomicie. Już w 3. minucie objęli prowadzenie, po golu z rzutu karnego. Dwie kolejne bramki Unia zdobyła w końcówce pierwszej połowy. W ostatniej minucie pierwszej części gry Adrian Marcioch przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Unii. Za to początek drugiej połowy wymarzony był dla gospodarzy. Oktawian Maliszewski wykorzystał dokładne podanie Kacpra Jezierskiego i pewnym strzałem zdobył gola. Kilka minut później padł drugi gol dla Jutrzenki. Tym razem autorstwa Adriana Marciocha. W 52. minucie Unia skontrowała, ale Mariusz Graczykowski wybił piłkę z linii bramkowej. Od 66. minuty goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla bramkarza. Między słupkami stanął 16-letni Rafał Wach. Dramatyczna końcówka nie przyniosła już zmiany wyniku i Unia wywiozła z Warty cenne trzy punkty.

Jutrzenka Warta – Unia Skierniewice 2:3 (0:3)
Oktawian Maliszewski 48, Adrian Marcioch 50 – Kamil Łojszczyk 3-karny, Kamil Sabiłło 30, Krystian Szambelan 41

Jutrzenka Warta: Kwiatkowski ż – Kosecki ż, cz, Graczykowski ż, Wolny ż, Jarecki  – Dudek (69′ Rymarski), Stasiak, Jezierski, Maliszewski – Potocki, Marcioch.

Unia Skierniewice: Jaroszko cz- Kozieł, Rafał Kowalczyk, Bojańczyk, Wyszogrodzki – Kowalski (68′ Wach), Markowski, Łojszczyk, Kolus – Szambelan ż, Sabiłło.