AKTUALNOŚCI
Łowcy goli w klasach okręgowych

Trwa rywalizacja o tytuł najskuteczniejszego zawodnika klas okręgowych województwa łódzkiego w sezonie 2016/2017. Na razie na czele Kamil Szymanek z GKS Orkana Buczek, który strzelił już 34 gole. Na miejscu drugim w sieradzkiej klasie okręgowej Dawid Kępniak z MKS Zduńska Wola – 28, a na trzecim Łukasz Gloc z Unii Sulmierzyce – 20.

gadzety kibica keeza

 

17 bramek zdobył Dawid Kaźmierczak z Widawii, a 15 Łukasz Kołodziej z Unii Sulmierzyce. Już 14 bramek ma na swoim koncie Piotr Burski (na zdjęciu), który przyszedł zimą do Buczku z Widzewa Łódź. Ponadto po 14 goli strzelili Przemysław Czarnecki (Brąszewice) oraz Adrian Ulfik (Konopnica).

W okręgu łódzkim na czele dwóch piłkarzy, którzy strzelili po 25 goli. To Sebastian Ceglarz z MKP-Boruty Zgierz oraz Artur Garbacz z Orła Parzęczew. 24 trafienia ma Piotr Szynka (PTC Pabianice), a 15 bramek zdobył Beniamin Łuczak z UKS SMS Łódź.

W piotrkowskiej klasie okręgowej liderem jest Adrian Gaugier ze Stali Niewiadów – 23. Miejsce drugie zajmuje Szymon Błachowicz (Świt Kamieńsk) – 18, a trzecie Daniel Jabłecki (GUKS Gorzkowice) – 12.

W okręgu skierniewickim liderem jest Michał Świdrowski (Orzeł Nieborów) – 16. Drugie miejsce zajmuje Andrzej Perski (Jutrzenka Drzewce) – 15, a trzecie Dominik Kotlarski (Olimpia Chąśno) – 14.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Jejsbri
6 lat temu

Brawo Michał Swiderek (słodki jak cukierek)