Sokół Aleksandrów nie sprostał liderowi

Piłkarze Sokoła Aleksandrów zapowiadali powstrzymanie Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Na zapowiedziach się skończyło. Podopieczni trenera Piotra Kupki jedynie przez 45 minut prowadzili wyrównaną walkę z czołowym zespołem grupy pierwszej III ligi. Przegrali mecz 29. kolejki 1:3 (1:1).

Po kwadransie gry goście objęli prowadzenie. W pole karne dośrodkował Michał Michałek. Tam, w zamieszaniu podbramkowym, ostatni piłkę dotknął Mikołaj Zwoliński. W 22. minucie był już remis. Michał Miller efektownym wślizgiem zdobył gola.

Po zmianie stron dominowała już Drwęca, co zresztą udokumentowała dwoma golami. Najpierw kapitalnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Jakub Szarpak. Bramkarz Sokoła Michał Brudnicki nie miał nic do powiedzenia. W 72 minucie wynik meczu ustalił Michał Miller.

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Sokół Aleksandrów 3:1 (1:1)
Michał Miller 22, 72-głową, Jakub Szarpak 62 – Mikołaj Zwoliński 14

Finishparkiet Drwęca: Paprocki – Paweł Kowalczyk, Kostkowski, Wójcinowicz, Głowiński – Bartusiak, Wolski ż, Szarpak (82′ Czarnota), Domżalski (76′ Kuciński) – Miller, Jackiewicz (84′ Twardowski).

Sokół: Brudnicki – Bierżyński, Woźniczak, Zwoliński, Stępień – Rogalski, Wrzesiński, Knera, Marciniak – Chojecki (77′ Robert Kowalczyk), Michałek ż.