AKTUALNOŚCI
Radosław Pawelec prezesem RKS Mechanika

Robert Koniarski nie jest już prezesem RKS Mechanika Radomsko. We wtorek doszło do zapowiadanej zmiany na tym stanowisku. Nowym sternikiem został Radosław Pawelec. W tej sprawie zarząd radomszczańskiego klubu wydał oświadczenie, które poniżej publikujemy.


tomadex wszystko dla kibica

/…/Zarząd RKS UKS Mechanik Radomsko w imieniu całej społeczności sportowej skupionej wokół Klubu, pragnie podziękować dotychczasowemu Prezesowi za zaangażowanie i wkład w rozwój piłki nożnej w naszym regionie.
Jednocześnie Zarząd wyraża nadzieję, że nowy sternik w Klubie przyczyni się do szybkiego wskrzeszenia bogatej tradycji sportowej, jaką pochwalić się może RKS UKS Mechanik Radomsko i zapewni stały progres sportowy, skutkujący regularnym awansem naszej drużyny do wyższych klas rozgrywkowych.
Zarząd Klubu postawił przed nowym Prezesem szereg zadań natury sportowej i organizacyjnej. Mechanika czeka teraz wiele zmian, które w naszym przekonaniu przyczynią się do poprawy osiąganych wyników i zbudowaniu stabilnych relacji między Klubem, Kibicami i Sponsorami. W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić, że Zarząd Klubu jest otwarty na wszelkie oferty współpracy o charakterze sportowym lub marketingowym. Wzywamy wszystkich, którym leży na sercu dobro radomszczańskiej piłki, do wspólnego budowania marki Mechanika. Słowa te kierujemy zarówno do Kibiców, jak i byłych oraz obecnych piłkarzy./…/

Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
hahah
6 lat temu

Jak grali chłopaki to było i po 1000 osób a teraz dla kogo mają przyjść jak płacić trzeba za żałosna grę .. napisz piłkarzyku jak się nazywasz a nie mówisz o kibicach .. powinni ci do szatni wejść i wyperswadowac, a nie . Tulic barana który robi 20punktow a wozi się jak grajek który osiągnął poziom byłych piłkarzy rks . Cześć z was gra dalej i szacunek ale tym młodym wara .. bo dziady nie wiedzą nic o piłce . Kiedyś chłopaki zapitalali aż miło było a wy to wstyd dla.miasta !!!! Można tu zaśpiewać piosenkę „taki duży „wiktor” taki… Czytaj więcej »

KIBIC
6 lat temu

Kibiców też nie ma. Na mecze przychodzi 40 osób. To dla mogę mają grać. Dla pisanek bandy !!!!