AKTUALNOŚCI
Rumak przyjedzie do Aleksandrowa

Na wtorek (20 czerwca) Wydział Szkolenia Łódzkiego Związku Piłki Nożnej zaplanował konferencję szkoleniową, w trakcie której zajęcia praktyczne poprowadzi m.in. Mariusz Rumak – trener mający za sobą pracę w klubach polskiej ekstraklasy. Są jeszcze wolne miejsca.

gadzety kibica keeza

 

Karierę szkoleniowca Rumak rozpoczął w grupach młodzieżowych poznańskiego Lecha, dla którego wywalczył medale mistrzostw Polski w kategoriach U-17 i U-19. Później przeniósł się do Jagiellonii Białystok i objął zespół występujący w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Przed rundą jesienną sezonu 2011/12 został w Lechu asystentem Jose Bakero, a w marcu 2012 objął samodzielną opiekę nad pierwszym zespołem Kolejorza. Sezon zakończył na czwartym miejscu w ekstraklasie. W kolejnym poprawił ten wynik, zdobywając z poznańskim zespołem wicemistrzostwo Polski. W najwyższej klasie rozgrywkowej pracował również z graczami Zawiszy Bydgoszcz i Śląska Wrocław.

W czerwcu Rumak przyjedzie do Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie swoją wiedzą i doświadczeniem będzie się dzielił z uczestnikami kursu zorganizowanego przez ŁZPN. Oprócz niego zajęcia praktyczne na obiekcie MOSiR przy ul. 11 Listopada poprowadzą: Kamil Socha i Piotr Grzelak.

Zapisy na udział w konferencji prowadzone są poprzez stronę: pzpn24 (zakładka wydarzenia – konferencje – łódzki związek piłki nożnej). Udział w zajęciach związany jest z koniecznością wniesienia opłaty administracyjnej w wysokości 10 zł (trenerzy posiadający ważną licencję) lub 30 zł (dla osób bez ważnej licencji).

Harmonogram konferencji szkoleniowej w Aleksandrowie Łódzkim:
15:00 – 15:50 – Potwierdzenie udziału w konferencji
15:50 – 16:00 – Oficjalne rozpoczęcie konferencji – prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak
16:00 – 17:10 – Struktura i przebieg jednostki treningowej wg modelu AKA Red Bull Salzburg U9 – trener UEFA EY Piotr Grzelak
17:15 – 18:30 – Wykorzystanie przyjęcia kierunkowego w ataku pozycyjnym U16 – trener UEFA Pro Kamil Socha
18:30 – 19:50 – Globalne metody treningowe czyli jak jednocześnie trenować wszystkie składowe przygotowania zawodnika do gry – trener UEFA Pro Mariusz Rumak
19:50 – 20:15 – Oficjalne zakończenie konferencji, wręczenie certyfikatów

Źródło: ŁZPN

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments