AKTUALNOŚCI
Licytujemy koszulkę ŁKS dla Huberta

Na naszym Facebookowym profilu rozpoczęła się licytacja meczowej koszulki, przekazanej przez piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego. Cały zysk z aukcji będzie przeznaczony na pomoc dla Huberta Herskiego, walczącego z bardzo rzadką chorobą genetyczną.


tomadex wszystko dla kibica

U chłopca zdiagnozowano zespół Wolfa-Hirschorna, powodujący opóźnienie rozwoju umysłowego, rozwoju mowy oraz zaburzenia karmienia. Hubert ma obniżone napięcie mięśniowe i rozszczep podniebienia miękkiego. Po dalszych badaniach okazało się, że ma również niedosłuch na oba uszka, uszkodzony wzrok (nosi okularki) oraz znaczny niedobór masy ciała i wzrostu.

W chwili obecnej chłopiec nie mówi i nie chodzi, ale dzięki długotrwałej i systematycznej rehabilitacji w tym roku zaczął raczkować. Leczenie i wspomniana rehabilitacja są jednak bardzo kosztowne. Hubert powinien uczestniczyć w kolejnych turnusach rehabilitacyjnych. Potrzebuje również odpowiedniego sprzętu oraz wzmożonej opieki rehabilitacyjnej, logopedycznej i psychologicznej.

Zbierając pieniądze na leczenie Huberta jego ojciec wystawia na aukcjach sportowe koszulki otrzymane od klubów i zawodników. Do akcji włączyli się piłkarze ŁKS, którzy na ten szczytny cel przekazali swój meczowy trykot.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments