IV liga: Klasyfikacja skutecznych

Trwa walka o tytuł króla strzelców IV ligi. Po czterech kolejkach na czele były widzewiak Piotr Burski, który reprezentuje obecnie barwy beniaminka tej ligi GKS Orkana Buczek. Popularny Bury ma już na koncie siedem trafień i jedno wyprzedza Łukasza Wiśniewskiego z LKS Kwiatkowice. Bramka Burskiego nie pomogła jednak jego drużynie. Orkan przegrał z Włókniarzem Zelów 1:3 (1:1).

Sebastian Balcerek ze Zjednoczonych Stryków zdobył pięć bramek. Po cztery mają na koncie: Patryk Bojańczyk (Unia Skierniewice) oraz Paweł Marchewka (Warta Działoszyn).

9 komentarzy
kibic dobrej piłki
7 lat temu

W jednej sytuacji zawodnik Zelowa jakby się przewrócił, świetny komentarz, uwielbiam, widać, że koneser i wielki znawca piłki, a w innej jakby trafił w piłkę, albo w bramkę, albo jakby bramkarz poszedł coś zjeść, a może jakby kogoś kiwnął, albo jakby przewidział, że piłka tam spadnie i to wszystko toby było. A sam mecz Włókniarz wygrał, bo potrafił wykorzystać błędy Orkana. Liga gra dalej. Życzę powodzenia jednej i drugiej drużynie.

Tadek
7 lat temu

Do pplson ,,,,pierwsza połowa Buczek lepszy ,druga zdecydowanie
lepszy Zelow dlaczego???? Bo Zelow to stare wygi ustrzelili Mmiedwiediewa ,Niciaka i Burskiego grali z kontuzjami i fali sędzia nie widział Czy zagrają następny mecz wielka niewiadoma i to była jedna z przyczyn słabej drugiej połowy

poison
7 lat temu

Buczek nie rozśmieszaj…w pierwszej połowie próbowaliście wprowadzać, ale oprócz karnego co z tego było?? Zelów miał jeszcze conajmniej 4 sytuacje bramkowe, w których albo ratował was Chachuła, albo Zelów miał zwyczajnie pecha. W jednej sytuacji gdyby zawodnik Zelowa sie przewrócił to ewident czerwona. W drugiej połowie Zelów jasno i wyraźnie wyjaśnił Buczek i pokazał im miejsce w szeregu..troche wam jednak jeszcze brakuje 😉

PS Kuba Dregier zdecydowanie za dobry na IV lige (a pół roku temu jeszcze nigdzie nie grał :O)

kibicek
7 lat temu

Spokojnie napinacze…porazka sie przyda chłopaki na pewno wyciągną wnioski..i w kolejnych meczach pokażą jeszcze klasę..czasem tak bywa ze jak nie idzie to nie idzie..poczekajmy do konca rundy..ja widzę orkan w pierwszej 5-ce