Wysoka wygrana żeńskiego UKS SMS

Znakomita pierwsza część rundy jesiennej w wykonaniu piłkarek żeńskiego UKS SMS Łódź. Podopieczne Marka Chojnackiego pewnie pokonały w Radomiu Sportową Czwórkę 6:0 (2:0) i przez kilkanaście godzin mogą cieszyć się drugim miejscem w tabeli. Trzy bramki w Radomiu zdobyła Martyna Wiankowska (na zdjęciu).

Popularny Wianek otworzył wynik spotkania w 16. minucie. Chwilę później było już 2:0, znów po trafieniu Wiankowskiej. Dwie minuty po zmianie stron trzeciego gola strzeliła Nikola Karczewska i stało się jasne, że łodzianki przywiozą z Radomia trzy punkty. W ostatniej minucie hat-tricka skompletowała Wiankowska, a wynik spotkania ustaliła Maja Osińska.

Sportowa Czwórka Radom – UKS SMS Łódź 0:6 (0:2)
Bramki: Martyna Wiankowska 16, 17, 90, Nikola Karczewska 47, 67, Maja Osińska 90

UKS SMS: Szulc – Dragunowicz, Chmal, Kovtun, Zubczyk – Jedlińska (74′ Kurzawa), Walak (76′ Zdunek), Salamon (68′ Osińska), Wiankowska, Molenda – Karczewska (80′ Wesołowska)

W 6. kolejce łodzianki zmierzą się przed własną publicznością z najbardziej utytułowaną polską drużyną żeńską, wielokrotnym mistrzem Polski – Medykiem Konin.