AKTUALNOŚCI
Lukáš Bielák nowym piłkarzem ŁKS Łódź

Ostatni transfer Łódzkiego Klubu Sportowego. Do pierwszej drużyny dołączył środkowy obrońca, grający również na pozycji defensywnego pomocnika – Lukáš Bielák. Słowak w przeszłości reprezentował barwy Górnika Łęczna (47 meczów w Ekstraklasie / 1 gol), oraz Bytovii Bytów, z którą rozegrał w ubiegłym sezonie 10 spotkań w Nice 1 Liga.


tomadex wszystko dla kibica

Szkoleniowcy beniaminka drugiej ligi mają nadzieję, że dzięki niemu rywalizacja o miejsce w defensywie będzie jeszcze silniejsza, co z pewnością pozytywnie przełoży się na całą drużynę.

Bardzo liczymy na doświadczenie i profesjonalizm Lukáša. Chcemy jeszcze bardziej wzmocnić linię defensywną naszego zespołu. Druga liga pokazuje, że jest bardzo fizyczna, a Lukáš poza umiejętnościami piłkarskimi jest bardzo charakternym piłkarzem i właśnie takiej postawy od niego wymagamy i na taką liczymy – powiedział Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Nowy piłkarz ŁKS urodził się 14 września 1986 roku. Swoją przygodę z piłką rozpoczął w słowackim klubie MFK Ružomberok, w którym spędził z przerwami blisko 7 sezonów i zanotował 66 występów w słowackiej ekstraklasie.

Źródło: lkslodz.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments