AKTUALNOŚCI
Ośrodek Kibice Razem oficjalnie otwarty

Ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów mieszczący się w trybunie północnej GIEKSA Areny został w piątek oficjalnie otwarty. Przecięcia wstęgi dokonali: Dariusz Łapiński (Krajowy Koordynator ds. Współpracy z Kibicami Polskiego Związku Piłki Nożnej), Marcin Szymczyk (dyrektor MCS w Bełchatowie) oraz Rafał Motylski (Prezes Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów Torfiorze).


tomadex wszystko dla kibica

Kibice Razem to program Ministerstwa Sportu i Turystyki, do którego należy 15 ośrodków kibicowskich w Polsce, współfinansowanych z dotacji ministerialnej i samorządów lokalnych. Koordynatorem realizacji programu z ramienia ministerstwa jest Polski Związek Piłki Nożnej.

W 2008 roku wyszliśmy z szaloną jak na tamte czasy inicjatywą, że kibice absolutnie nie zasługują na to żeby ich traktować jako problem czy zagrożenie dla bezpieczeństwa. Wręcz przeciwnie, że jest to ogromny potencjał społeczny. To są ludzie, którym się chce, którzy futbolem żyją siedem dni w tygodniu i żyć będą – mówił na otwarciu Dariusz Łapiński. – Wierzę, że ten ośrodek będzie prężnie działał przez wiele lat mając takich ludzi za kierownicą – dodał Marcin Szymczyk, a szkoleniowiec PGE GKS Mariusz Pawlak wspomniał o jakże ważnej współpracy na linii Klub – Zespół – Kibice.

Ośrodek funkcjonujący w trybunie północnej GIEKSA Areny otwarty jest od poniedziałku do piątku.

Źródło: gksbelchatow.com

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments