Pierwsza przegrana piłkarek UKS SMS

Dwa strzały z dystansu zdecydowały o pierwszej przegranej w tym sezonie piłkarek UKS SMS Łódź. Podopieczne Marka Chojnackiego uległy w meczu 7. kolejki Ekstraligi AZS PSW Biała Podlaska 1:2 (1:0). Prowadziły do przerwy 1:0, po bramce Moniki Walak. Tego prowadzenia jednak nie potrafiły utrzymać.

W 65. minucie Karolina Szulc musiała wyciągać piłkę z bramki po trafieniu Klaudii Lefeld. Pięć minut przed końcem zwycięskiego gola zdobyła Dominika Gąsieniec.

AZS PSW Biała Podlaska – UKS SMS Łódź 2:1 (0:1)
Bramki: Klaudia Lefeld 65, Dominika Gąsieniec 86 – Monika Walak 43

UKS SMS Łódź: Szulc – Dragunowicz (88′ Wesołowska), Zdunek, Kovtun, Konat ż – Zubchyk, Walak (76′ Kurzawa), Parczewska, Salamon (70′ Osińska), Jedlińska (78′ Molenda) – Wiankowska ż.
Trener: Marek Chojnacki

W 8. kolejce łodzianki zagrają przed własną publicznością z AZS UJ Kraków. Mecz odbędzie się w sobotę (30 września) o 15:00 na stadionie przy ulicy Milionowej.