AKTUALNOŚCI
ŁOLIF: Rozkład jazdy 3. kolejki spotkań

Nadchodzący weekend przyniesie 3. kolejkę meczów w Łowickiej Lidze Futsalu. Grać będą wszystkie drużyny, a KIA Open I liga rozegra dwie kolejki. Zmagania zakończą się w niedzielę spotkaniem Fantazji Głowno z RC Design Victorią Bielawy. Poniżej publikujemy zestawienie wszystkich weekendowych meczów.

(sobota – 2 grudnia)
III liga – 3. kolejka
13:00 – Błękitni Dmosin – Kropidła Niepokalanów
13:30 – KS Żychlin – Victoria Zabostów
14:00 – Marbud Chąśno – Karczma Bednarska Bednary
14:30 – Strażacy ITV Media Łowicz – FC Jeziorko
15:00 – Ha-Ha-Ha! Łowicz – OSP Soccer Stachlew
15:30 – GMG Elektrosystem Łowicz – Bezedura Łowicz

KIA Open I liga – 3. kolejka
16:40 – SMS Dąbkowice – Fantazja Głowno
17:20 – Renix Eko-Plast Łowicz – Chińska Tor-Rem Subiekt
18:00 – Kancelaria BOSZ Centrum – FROG Blokersi Łowicz
18:40 – Novum Pędzące Imadła Łowicz – Błękitni Dmosin

(niedziela – 3 grudnia)
IV liga – 4. kolejka
10:00 – Lamela Łowicz – Vinci Łowicz
10:30 – Genesis Łowicz – Yogi Team Łowicz
11:00 – Żuberki Łowicz – OSP Seligów
11:30 – Mikoba United Klewków – FC Ostrowiec
12:00 – Fenix Boczki Chełmońskie – Vagat Domaniewice
12:30 – ZSCKR Zduńska Dąbrowa – Kolejarze Łowicz

Julomax II liga – 2. kolejka
13:00 – Jurny Gladiator Żychlin – BO-Dach Grudze
13:30 – Olimpia Chąśno – BAUMIT Łowicz
14:00 – Akacjowa Team Dzierzgów – Subiekt Nieborów
14:30 – Alcatraz Łowicz – Gutenów Łowicz
15:30 – Laktoza Łyszkowice – Dąbro Łowicz
16:00 – KS Stefan Łowicz – Bang Bang Łowicz

KIA Open I liga – 4. kolejka
17:00 – Błękitni Dmosin – Kancelaria BOSZ Centrum
17:40 – Chińska Tor-Rem Subiekt – Novum Pędzące Imadła Łowicz
18:20 – Drużyna KIA Łowicz – Renix Eko-Plast Łowicz
19:00 – Frog Blokersi Łowicz – SMS Dąbkowice
19:40 – Fantazja Głowno – RC Design Victoria Bielawy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *