W Niewiadowie Parzyści ograli Nieparzystych

Już po raz siódmy Stal Niewiadów zorganizowała noworoczny mecz, w którym tym razem rywalizowały zespoły Parzystych i Nieparzystych. O przynależności do drużyny decydowała data urodzenia. Kibice obejrzeli aż dziesięć bramek, a po zaciętym spotkaniu wygrali Parzyści 6:4 (2:2). Pierwszego w 2018 roku gola w województwie łódzkim strzelił Erwin Kołodziejczyk.

W 12. minucie spotkania wykorzystał rzut karny, który podyktowany został po faulu na nim samym. Po kilku minutach do wyrównania doprowadził Adrian Gaugier. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2. W drugiej części spotkania Parzyści strzelili o dwa gole więcej i zasłużenie wygrali. Hat-trickiem popisał się Kołodziejczyk, który dwukrotnie jeszcze pokonał Pawła Pryczka.

Pierwszy raz grałem w noworocznym spotkaniu i uważam to za świetny pomysł. Co do samej bramki, to zostałem sfaulowany w polu karnym przez bramkarza, podszedłem do piłki i wykorzystałem rzut karny – mówił Kołodziejczyk. Warto wspomnieć również, że po raz siódmy czynnie w spotkaniu uczestniczył wójt gminy Ujazd Artur Pawlak. – Takie mecze integrują naszą lokalną społeczność i bardzo się cieszę, że ta tradycja kwitnie – powiedział Pawlak.

Parzyści – Nieparzyści 6:4 (2:2)
Bramki: Erwin Kołodziejczyk 3, Arkadiusz Zając, Kacper Korus, Paweł Idzikowski – Adrian Gaugier 2, Krystian Gaugier, Tomasz Golewski