AKTUALNOŚCI
W Radomsku powstał nowy klub piłkarski

Pogrom Radomsko – to nowy klub piłkarski na mapie okręgu piotrkowskiego. Amatorski KS chce zgłosić się do rozgrywek Pucharu Polski, a wcześniej rozegrać kilka meczów sparingowych. Drużynę mają tworzyć amatorzy, a Pogrom swoje mecze będzie rozgrywał na boisku przy ulicy Kościuszki – dawnym obiekcie, na którym swoje mecze grał RKS Radomsko.


keeza komplety sportowe

Każdy z Nas, członków tej amatorskiej jednostki, próbował kiedyś swoich sił w sporcie, jednak nikt z Nas nie okazał się drugim Robertem Lewandowskim. Wpadliśmy na plan, który ma to wszystko zmienić! Spełnimy swoje marzenia o byciu piłkarzami,  a przy okazji zrobimy dobry uczynek, bo nasz mecz, będzie również meczem charytatywnym – czytamy na oficjalnym profilu nowego klubu (pisownia oryginalna).

Patronat nad działaniami nowego klubu objął nasz portal, a niewykluczone, że pierwszy mecz w swojej historii Pogrom Radomsko zagra z LZS Chrząstawa. O szczegółach z pewnością będziemy informować.

 

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
rudolf
6 lat temu

komuś się chce ruszyć tyłek sprzed telewizora i pokopac w piłkę i z tego co czytam zrobić cos dobrego dla potrzebujących a bolo pyta po co?
taki ktoś miał pomysł i basta
ja tam cenie ludzi którym cos sie chce w życiu robić a ten pomysł jest fajny

bolo
6 lat temu

Inicjatywa fajna tylko mam jedno pytanie – PO CO?

6 lat temu

Dzięki Mechanikowi pozostała w Radomsku piłka.

MojaTy
6 lat temu

O samym sobie nie pisze się z dużej litery, ludzie! Podstawowe zasady pisowni.

Mieszkaniec Gminy
6 lat temu

Ciekawa inicjatywa. Radomszczańskie Kartofliska, to może być zabawne. I ten pomysł o meczu charytatywnym, podziwiam. Mam nadzieje tylko, że to nie pomysł dawnych władz Mechaniczka.