AKTUALNOŚCI
I Memoriał Krzysztofa Sławskiego

Włókniarz Moszczenica wspólnie z Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej w Piotrkowie organizują w sobotę (7 kwietnia) I Memoriał im. Krzysztofa Sławskiego. W Gminno-Szkolnej Hali Sportowej imienia Romana Kaźmierczaka rywalizować będą zespoły rocznika 2011 i młodszych. Wyniki nie będą notowane, a nadrzędnym celem turnieju jest wspólna piłkarska zabawa.


tomadex wszystko dla kibica

Wystartują: Włókniarz Moszczenica, Świt Kamieńsk, UKS Concordia 1909 Piotrków, UKS Piotrcovia, UKS Gmina Rozprza, Szczerbiec Wolbórz. Turniej rozpocznie się o 9:30, a zakończy około 13:00. Patronat medialny objął Łódzki Futbol.

Krzysztof Sławski od 1989 roku był społecznie pracującym działaczem Włókniarza Moszczenica. W klubie pełnił rolę kierownika drużyn młodzieżowych, później był członkiem zarządu, sekretarzem klubu oraz członkiem Komisji Rewizyjnej.

Czynnie udzielał się w pracach na rzecz Okręgu piotrkowskiego. Wiele lat pracował w Wydziale Gier OZPN Piotrków. Za zaangażowanie oraz działalność w piłce nożnej był wielokrotnie wyróżniany i odznaczany. W 2016 roku za swoją społeczną pracę został uhonorowany jednym z najwyższych wyróżnień piłkarskich – Srebrną Honorową Odznaką Polskiego Związku Piłki Nożnej. Kierownictwo Łódzkiego Związku Piłki Nożnej doceniając jego fachowość i obiektywizm przyjęło go w skład, jakże prestiżowej i ważnej Komisji Odwoławczej ŁZPN. Niemal do ostatnich chwil swojego życia brał udział w posiedzeniach komisji i wydziałów godnie reprezentując zwłaszcza piłkę nożną dzieci i młodzieży.

Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie 14 kwietnia 2017 roku w wieku zaledwie 46 lat.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments