AKTUALNOŚCI
I Memoriał imienia Krzysztofa Sławskiego

W Hali Sportowej imienia Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy rozegrano I Memoriał imienia Krzysztofa Sławskiego w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn z rocznika 2011 i młodszych: Świt Kamieńsk, UKS Concordia 1909 Piotrków, UKS Piotrcovia, UKS Gmina Rozprza, Szczerbiec Wolbórz oraz Włókniarz Moszczenica.


keeza komplety sportowe

Organizatorzy zdecydowali, że nie będzie prowadzona klasyfikacja, gdyż najważniejsza jest wspólna piłkarska zabawa. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a wszyscy zawodnicy medale. Wręczała je między innymi wdowa po zmarłym Krzysztofie Sławskim Monika wraz z córką Olą. Indywidualną nagrodą ufundowaną przez wiceprezydenta Piotrkowa Trybunalskiego Andrzeja Kacperka została wyróżniona jedyna dziewczynka biorąca udział w turnieju Zosia Nowakowska.

Przedwcześnie zmarły Krzysztof Sławski do ostatnich swoich dni pracował na rzecz piłki nożnej w naszym regionie. Bardzo trudno jest mówić o nim w czasie przeszłym. Zrobił wiele dobrego dla naszej dyscypliny sportu i dlatego co roku będziemy organizować turnieje jego pamięci – mówił wzruszony Stanisław Sipa, wiceprezes ŁZPN i prezes OZPN w Piotrkowie.

Organizatorami turnieju byli: Włókniarz Moszczenica, OZPN w Piotrkowie Trybunalskim, Urząd Gminy w Moszczenicy oraz GOKiS w Moszczenicy.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments