AKTUALNOŚCI
Nadzwyczajne Walne w Szczerbcu Wolbórz

To będzie bardzo ważny dzień dla założonego w 1921 roku Towarzystwa Sportowego Szczerbiec Wolbórz. W najbliższy piątek (27 kwietnia) w klubowym budynku odbędzie się Nadzwyczajne Zebranie Wyborcze w związku ze złożonymi wnioskami o rezygnację członków zarządu oraz komisji rewizyjnej przez Michała Maciejka, Marcina Krakowiaka i Krzysztofa Wnukiewicza.


keeza komplety sportowe

TS Szczerbiec zaprasza członków klubu, zawodników oraz kibiców. Początek Walnego wyznaczono na 18:00.

Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
5 lat temu

Dobre dobre Rudy
Przez osiem ostatnich lat….
Nawet nie wiem jak się do tego ustosunkować… brak słów

Kamil
5 lat temu

O kurde. Ma ktoś tupet.

Kibic 2
5 lat temu

Wszyscy dobrze wiedza ze klub Szczerbiec Wolborz na samo dno pociągnął stary zarzad czyli pseudo prezes Dariusz Biniek u jego pseudo zastepca Michal Szulc.Ich chora wizja sciagania talentów z poza wolborza okazala sie totalnym nie wypalem przez ci cierpia teraz kibice jak i klub.tych dwoch prezesow praktycznie zniszczyli pierwsza druzyne i rozwiazali zaplecze mlodziezowe.teraz 1 druzyna zmaga sie z brakami kadrowymi a ludzie sciagani przez bylych prezesow poprostu nie graja.nie ma co do tego watpliwosci ze prezes Biniek i Szulc zniszczyli klub i wszystkie problemy z jim zwiazane zostawilj zarzadowi obecnemu który probuje ratowac teraz cala ta sytuacje a stary… Czytaj więcej »

Były sponsor
5 lat temu

A ja uważam że podstawowym problemem nie jest Paweł W. tylko brak alternatywy dla niego. To, że jego wizje (jeśli tak to można nazwać) są beznadziejne i zakłamane to jedno (ludzie związani ze środowiskiem piłkarskim w Wolborzu naprawdę o tym wiedzą szkoda tylko że nikt nie interweniuje). Natomiast druga sprawa jest taka (moim zdaniem ważniejsza) że dziś brakuje ludzi z jajami, którzy by to przejęli w przypadku jego rezygnacji bo przecież dostał etat to po co mu teraz Szczerbiec? Trenerem zawsze będzie mógł zostać bo brakuje ludzi z papierami trenerskimi w okolicy. Ale ja pytam kto ma to wziąć? Tu… Czytaj więcej »

Kibice
5 lat temu

Co to da skoro i tak człowiek który ciągnie za wszystkie sznurki, nie opuści statku, który sukcesywnie topi (Paweł W.) chęcią grania młodymi chłopakami bez chęci, zapału i często traktującymi mecze jako sposób na uleczenie kaca.. Ile razy można ciągnąć nasz ukochany klub na dno… Szkoda, że w całą sieć zakłamania zaplątał pozostałych członków zarządu. To najwyższa pora (mówiąc w slangu piłkarskim) zawiesić buty na kołek.. Niech młodzi się wykażą, a na pewno dadzą radę bez tej chorej paranoi wiceprezesa. Stulecie TS Szczerbiec Wolbórz będziemy obchodzić z pułapu klasy A? Jeżeli teraz tam się znajdziemy to szybko nie wstaniemy z… Czytaj więcej »