Klasyczny hat-trick Daniela Świderskiego

Daniel Świderski nie znalazł uznania w oczach Franciszka Smudy i nie było w go w kadrze trzecioligowego RTS Widzewa Łódź na mecz z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Wystąpił natomiast w niedzielnym meczu rezerw, w którym Widzew II pokonał Sokoła II Aleksandrów 5:1 (5:0). Świderski był pierwszoplanową postacią tego spotkania, bo popisał się klasycznym hat-trickiem.

Otworzył wynik spotkania w 3. minucie, a następnie pokonał bramkarza gości w 20. i 23. minucie. Po tej zdobyczy ma już na koncie sześć bramek strzelonych w rezerwach. Dzieła zniszczenia dokonał pod koniec pierwszej połowy Krystian Marcioch. Gości stać było w drugiej połowie na honorowe trafienie Adriana Marciocha.

RTS Widzew II Łódź – Sokół II Aleksandrów 5:1 (5:0)
Bramki: Daniel Świderski 3, 20, 23, Krystian Marcioch 40, 41 – Adrian Marcioch 54