AKTUALNOŚCI
Turniejowa wygrana oldbojów z Bełchatowa

Drużyna oldbojów z Bełchatowa okazała się najlepsza w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów, który rozegrany został na obiekcie w Łuszczanowicach. W finale bełchatowski zespół pokonał w rzutach karnych 3:2 oldbojów z Rząśni. Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna oldbojów z Widawy.

Czwarte miejsce zajął gospodarz turnieju – drużyna z Łuszczanowic. W turnieju startowały jeszcze zespoły ze Szczercowa, Radomska i Kleszczowa.

Najlepszym strzelcem turnieju został Sebastian Stępień (Bełchatów), który zdobył dwa gole. Zwycięski zespół wystąpił w następującym składzie: Paweł Hochman, Sebastian Stępień, Jerzy Kończak, Jarosław Staniek, Michał Konecki, Dominik Małocha (najlepszy bramkarz), Marcin Paradowski, Mariusz Pawlak.

W drużynie z Rząśni grali: Tomasz Lipertowicz, Jarosław Olczak, Mariusz Rula, Henryk Kłyszewski, Paweł Krawczyk, Sylwester Chrząszcz, Maciej Misiak.

Organizatorami turnieju byli: Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów oraz LKS Omega Kleszczów.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
druchna
4 lat temu

Mnie uwodził ten sportowiec Paradowski na weselu. Proponował sesję komplementy prawił mówił, że żona nie spełnia oczekiwań

młodzik
4 lat temu

no Paradowski romansujesz romansujesz romansujesz po osiedlu binków z dziewczyną ciebie widujemy żona nie widzi że Marcin z innymi kobietami czas spędza

Ooo
5 lat temu

Ja bym się koszulką Zjednoczonych nie chwalił. A poza tym Król strzelców 2 bramki to ciekawy turniej musiał być