Rezerwy Widzewa nie dały rady Orłowi

Występująca w łódzkiej klasie okręgowej drużyna rezerw RTS Widzewa Łódź nie sprostała Orłowi Parzęczew. Podopieczni trenera Jakuba Grzeszczakowskiego, zasileni Danielem Świderskim, który nie ma ostatnio miejsca w pierwszej drużynie prowadzonej przez Franciszka Smudę, przegrali na swoim boisku aż 0:4 (0:1).

Przez większą część spotkania przeważali goście, którzy objęli prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. Gola strzelił Jacek Błaszczyk. W 54 minucie Orzeł prowadził już 2:0. Tym razem bramkarza Widzewa II pokonał Błażej Siwek. Dwa kolejne gole, to już dzieło Artura Garbacza, najskuteczniejszego piłkarza Orła. Napastnik parzęczewian ma już na koncie 13 bramek.

RTS Widzew II Łódź – Orzeł Parzęczew 0:4 (0:1)
Bramki: Jacek Błaszczyk 40, Błażej Siwek 54, Artur Garbacz 74, 85