AKTUALNOŚCI
Mateusz Białek goni Sebastiana Radzio

Sebastian Radzio z Andrespolii Wiśniowa Góra jest liderem klasyfikacji snajperów w łódzkiej klasie okręgowej. Ma na koncie 33 gole i wyprzedza od cztery trafienia Dawida Sarafińskiego, który gra obecnie w Sokole Aleksandrów, ale czasem występuje także w drużynie rezerw. W rundzie jesiennej Sarafiński bronił barw Górnika Łęczyca.


keeza komplety sportowe

W piotrkowskiej klasie okręgowej arcyciekawa sytuacja. Adrian Malicki (Polonia Piotrków) goni Krystiana Wojtczaka (RKS Radomsko) i na cztery kolejki przed końcem rozgrywek sprawa tytułu króla strzelców jest sprawą otwartą. Wojtczak strzelił do tej pory 21 bramek. Malicki ma na koncie 20 trafień, a trzeci w klasyfikacji Bartosz Turniak (RKS Radomsko) – 14 goli.

W sieradzkiej okręgówce nowym liderem został Mateusz Kędzia (MLKS Konopnica). Ma na koncie 22 bramki i o jedno trafienie wyprzedza doświadczonego Rafała Mordona (Pogoń Zduńska Wola). Trzeci jest Adrian Ulfik (MLKS Konopnica) z dorobkiem piętnastu trafień.

Mateusz Białek z Orląt Cielądz imponuje wiosną skutecznością. Jest liderem skierniewickiej klasy okręgowej, a jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie okręgówki to zajmuje obecnie już drugie miejsce. Snajper Orląt strzelił trzydzieści bramek. Wyprzedza w swoim okręgu o dwa trafienia Krystiana Siatkowskiego (Vagat Domaniewice), który strzelił 28 goli. Trzeci jest Oktawian Andrzejczak (Victoria Bielawy) z osiemnastoma bramkami.

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments