AKTUALNOŚCI
Młoda Omega Kleszczów szósta w Zamościu

Kolejne doświadczenie piłkarskie zebrał młody zespół Omegi Kleszczów. W silnie obsadzonym finale krajowym turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka w Zamościu drużyna reprezentująca województwo łódzkie zajęła ostatecznie szóste miejsce zostawiając za sobą zespoły z podkarpackiego, opolskiego i śląskiego.

Z wielkimi ambicjami jechaliśmy na ten turniej. W wielu meczach graliśmy jak równy z równym, ale zabrakło nam piłkarskiego szczęścia. Zespół złożony z chłopaków z rocznika 2005 i 2006 często pokazywał, że potrafi grać w piłkę i zbierał cenne doświadczenie grając z przeciwnikami z całej Polski. Gratuluję im postawy i dziękuję za ambitną grę, a ich rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu do Zamościa. Jednocześnie chciałbym podziękować wojewódzkiemu zrzeszeniu LZS na czele z przewodniczącym Markiem Mazurem oraz prezesowi LKS Omega Kleszczów Janowi Guraździe – mówi trener Michał Zientarski.

W turnieju zagrali: Miłosz Dylak, Tomasz Bujacz, Jakub Bujacz, Eryk Krzympiec, Maksymilian Muskała, Oliwier Ołubek, Michał Koszur, Szymon Podawca, Hubert Kowalczyk, Bartosz Pendziwiatr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *