AKTUALNOŚCI
Młoda Omega Kleszczów szósta w Zamościu

Kolejne doświadczenie piłkarskie zebrał młody zespół Omegi Kleszczów. W silnie obsadzonym finale krajowym turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka w Zamościu drużyna reprezentująca województwo łódzkie zajęła ostatecznie szóste miejsce zostawiając za sobą zespoły z podkarpackiego, opolskiego i śląskiego.


 

Z wielkimi ambicjami jechaliśmy na ten turniej. W wielu meczach graliśmy jak równy z równym, ale zabrakło nam piłkarskiego szczęścia. Zespół złożony z chłopaków z rocznika 2005 i 2006 często pokazywał, że potrafi grać w piłkę i zbierał cenne doświadczenie grając z przeciwnikami z całej Polski. Gratuluję im postawy i dziękuję za ambitną grę, a ich rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu do Zamościa. Jednocześnie chciałbym podziękować wojewódzkiemu zrzeszeniu LZS na czele z przewodniczącym Markiem Mazurem oraz prezesowi LKS Omega Kleszczów Janowi Guraździe – mówi trener Michał Zientarski.

W turnieju zagrali: Miłosz Dylak, Tomasz Bujacz, Jakub Bujacz, Eryk Krzympiec, Maksymilian Muskała, Oliwier Ołubek, Michał Koszur, Szymon Podawca, Hubert Kowalczyk, Bartosz Pendziwiatr

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments