AKTUALNOŚCI
LZS Chrząstawa zagra w mistrzostwach świata

Trzynaście drużyn weźmie udział w II Kartofliskowych Mistrzostwach Świata w Udawaniu Gry w piłkę nożną, które odbędą się w najbliższą sobotę (14 lipca) w Bibiannie (województwo wielkopolskie). Uczestnikami turnieju są zespoły grające na najniższych futbolowych szczeblach. Nie mogło wśród nich zabraknąć miejsca dla LZS Chrząstawa.

W turnieju, który rozgrywany będzie systemem każdy z każdym zagrają: Jadwiżański KS Poznań, Piasek Potworów, Kartofliska.pl, T.N. Footroll, Bar Ulubiona ETV Warszawa, Retro Bibianna, PKS Orzeł Dziadowice-Folwark, LZS Chrząstawa, Coco Jambo Warszawa, Muchobór Wrocław, Naprzód Świbie, Farmacja Tarchomin, Dragon Dzierzbin.

Traktujemy ten turniej bardzo poważnie. Jedziemy po to, aby powalczyć. Za tydzień gramy u siebie mecz Pucharu Polski z Pisią Zygry i będzie to ostatni sprawdzian przed tym spotkaniem – zapowiada prezes LZS Chrząstawa Bohdan Kwaśniak.

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
ziko

Jak oni nawet nie pojechali,nie wiem wogole po co promować ten śmieszny klubik. Nie pisać o nich i umrze śmiercią naturalną

edi

Życzę CHRZĄSTAWIE zdobycia Mistrzostwa Świata.