Ciężko wywalczone trzy punkty Sokoła

Sokół Aleksandrów pokazał charakter. Drużyna prowadzona przez trenera Sławomira Majaka przegrywała na swoim boisku z beniaminkiem III ligi Ruchem Wysokie Mazowieckie 0:1 i 1:2 w spotkaniu 4. kolejki grupy I, ale ostatecznie wyciągnęła wynik na 3:2. Dwie bramki dla aleksandrowian strzelił Dawid Cempa, a jedną Jakub Rogalski.

Aleksandrowianie przystąpili do tego meczu po przegranej z Legionovią 0:1. Początek należał nieoczekiwanie do gości. Na szczęście Rafał Babul zmarnował dobrą okazję na gola. Potem groźnie strzelał Dawid Cempa. W 27 minucie Paweł Brokowski pokonał bramkarza miejscowych. Sokół wyrównał tuż przed przerwą po golu Dawida Cempy. Tuż po przerwie Przemysław Olesiński strzałem z najbliższej odległości dal prowadzenie Ruchowi. Ostatni kwadrans należał jednak do Sokoła. W 77. minucie Jakub Rogalski huknął potężnie z dystansu i był remis. Chwilę później wynik meczu ustalił Dawid Cempa.

Sokół Aleksandrów – Ruch Wysokie Mazowieckie 3:2 (1:1)
Bramki: Dawid Cempa 42, 80, Jakub Rogalski 77 – Paweł Brokowski 27, Przemysław Olesiński 48

Sokół: Lemanowicz – Pawlak (55′ Knera), Gieraga, Ślęzak, Głowiński – Bogołębski, Pecyna (73′ Rogalski ż), Kaczmarek, Chojecki (46′ Kupisz ż) – Sarafiński (55′ Żwir) – Cempa ż.