Trzecie zwycięstwo Lechii Tomaszów

Hitowy mecz grupy pierwszej III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki, a Pelikanem Łowicz zakończył się zwycięstwem drużyny prowadzonej przez trenera Bogdana Jóźwiaka. Tomaszowianie wygrali 2:1 (1:1) i potwierdzili, że będą się liczyć w walce o mistrzostwo rundy jesiennej. Zespół z Łowicza kończył spotkanie w osłabieniu po czerwonej kartce (druga żółta) dla Michała Żółtowskiego.

Miejscowi fantastycznie rozpoczęli to spotkanie. Już w 4 minucie Jakub Rozwandowicz pokonał strzałem głową bramkarza Pelikana. Z czasem jednak goście zaczęli dochodzić do głosu i doprowadzili do remisu. Bramkę, strzałem głową, zdobył Krystian Stolarczyk.Kilka minut później łowiczanie mogli objąć prowadzenie, ale Dawid Szczepański trafił w poprzeczkę.

Po zmianie stron gra się wyrównała. Rozstrzygnięcie meczu padło w 67. minucie po skutecznym strzale Kamila Szymczaka z ponad 20 metrów. W 87. minucie czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Michał Żółtowski z Pelikana.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Pelikan Łowicz 2:1 (1:1)
Bramki: Jakub Rozwandowicz 4, Kamil Szymczak 67 – Krystian Stolarczyk 28

Lechia: Bukowski – Tlaga ż (79′ Jakubczyk), Cyran ż, Walasek, Żmuda – Bocian, Rozwandowicz, Golański, Mirecki (73′ Kolasa) – Szymczak, Maćczak.

Pelikan: Wlazłowski – Wawrzyński, Stolarczyk ż, Żółtowski ż,  ż, cz, Czapa – Bujalski ż, Nowicki (74′ Ławcewicz-Musialik), Kaczorowski (74′ Adamczyk), Dobkowski – Mycka (65′ Szerszeń), Szczepański.