Drugi remis Gatty Active Zduńska Wola

Futsalowi wicemistrzowie Polski z Gatty Active Zduńska Wola zremisowali drugi ligowy mecz z rzędu. W niedzielne popołudnie podopieczni trenerów Wojciecha Sopura oraz Marcina Stanisławskiego zmierzyli się w Szczecinie z tamtejszą Pogonią. Mecz zakończył się wynikiem 4:4 (3:3). Zduńskowolanie zajmują w ligowej tabeli dopiero siódme miejsce.

Zduńskowolanie objęli prowadzenie w 3. minucie po golu Michała Marciniaka. W 13 minucie na 2:0 podwyższył Maksym Pautiak. Miejscowi nie spasowali i pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 3:3. Po zmianie stron oba zespoły zdobyły jeszcze po jednej bramce. Obiektywnie trzeba powiedzieć, że remis nie krzywdzi żadnej z drużyn. W trzeciej kolejce wicemistrzowie Polski podejmą w hali przy ul. Złotej 57 mistrzów Polski z Rekordu Bielsko-Biała. Ten mecz w najbliższą sobotę (6 października) o 18:00.

Pogoń Szczecin – Gatta Active Zduńska Wola 4:4 (3:3)
Bramki: Mateusz Gepert 14, Mateusz Jakubiak 16, Konrad Prawucki 19, Ołeksandr Hirka 24 – Michał Marciniak 3, Maksym Pautiak 13, Mateusz Olczak 16, 32.