AKTUALNOŚCI
Lechia czeka na utworzenie Spółki Miejskiej

Gęstnieje atmosfera wokół trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Kibice są zaniepokojeni medialnymi publikacjami o fatalnej sytuacji finansowej. Klub tymczasem dementuje te informacje i uspokaja. O cierpliwość apeluje również na Facebooku rzecznik prasowy prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego.

gadzety kibica keeza

 

Kilka dni temu pojawiło się oficjalne oświadczenie, które publikujemy w całości.

Wszyscy związani z Lechią czekamy na utworzenie zapowiadanej Spółki Miejskiej. Ze względu na wymagane formalności dotyczące przekazania zawodników przez Polski Związek Piłki Siatkowej sekcji siatkarskiej do powstającej spółki – może ona powstać dopiero w I-II kwartale 2019 roku.

W związku z tym Zarząd Stowarzyszenia KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki musi podjąć działania związane z funkcjonowaniem drużyny w rozgrywkach I grupy III ligi. Ma to na celu ustabilizowanie finansów klubu tak, aby bez problemów mógł przystąpić do Spółki Miejskiej. Takie działanie są niezbędne, aby w przyszłości Klub mógł osiągać sukcesy.

Tyle klub. Kibice natomiast czują się niedoinformowani i proszą o konkretne informacje. Tych, jak na razie brakuje. Mamy nadzieję, że Lechia zgodnie z planem rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej trzecioligowego sezonu, a o ewentualnych zmianach kadrowych będziemy informować na bieżąco.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments