Przemeblowana Lechia wygrała z Ruchem

Lechia Tomaszów Mazowiecki rozpoczęła rundę wiosenną w III lidze (grupa I) od wygranej. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca pokonali na własnym boisku Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0 (0:0). Bramki dla Lechii zdobyli: Kamil Szymczak z rzutu karnego oraz Kamil Lewiński. Za tydzień tomaszowianie zmierzą się na wyjeździe z Bronią Radom.

Pierwsza połowa nie była ciekawym widowiskiem. Ambitnie grający goście nie pozwolili Lechii rozwinąć skrzydeł. W końcówce sami groźnie zaatakowali bramkę Patryka Grejbera, ale w efekcie obie drużyny zeszły do szatni z bezbramkowym remisem.

O wiele ciekawsza była druga część spotkania. Lechia rozpoczęła ją od żywiołowych ataków. Cztery minuty po wznowieniu gry w polu karnym faulowany był Artur Amroziński i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę zamienił na bramkę Kamil Szymczak. Dwanaście minut później pięknym strzałem popisał się wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Kamil Lewiński. Ruch kończył w dziesiątkę po czerwonej kartce (dwie żółte) dla Jana Zysika.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0 (0:0)
Bramki: Kamil Szymczak 51-karny, Kamil Lewiński 63

Lechia: Grejber – Bąkowicz, Cyran, Bartosiński, Jakubczyk – Buczkowski ż (56′ Lewiński ż), Kaproń (89′ Cieślik), Szymczak, Amroziński (78′ Rymek), Pawlik – Nowak ż (78′ Kubiak).