Warta Sieradz pokonała KS Sand Bus Kutno

Hitowy mecz 22. kolejki IV ligi łódzkiej dla Warty Sieradz. Podopieczni trenera Marcina Pyrdoła pokonali na swoim boisku KS Sand-Bus Kutno 2:0 rewanżując się tym samym rywalowi za jesienną porażkę 0:2. Dzięki wygranej sieradzanie zrównali się w tabeli punktami z liderującym RKS Radomsko, ale mają jeden mecz więcej rozegrany.

Spotkanie w Sieradzu rozegrano przy jupiterach. Już w 4. minucie gospodarze objęli prowadzenie, a gola strzelił Krzysztof Składowski. Potem gra się wyrównała. Brak było klarownych sytuacji bramkowych, choć kutnowianie przy odrobinie szczęścia mogli wyrównać.

Za to w 52. minucie sieradzanie objęli prowadzenie 2:0. Tym razem bramkarza z Kutna zaskoczył Przemysław Nawrocki. Po utracie drugiego gola goście zaczęli przeważać. Obrona Warty grała jednak poprawnie i nie dała się zaskoczyć. Sieradzanie dowieźli cenne 2:0 do końcowego gwizdka sędziego.

Warta Sieradz – KS Sand Bus Kutno 2:0 (1:0)
Bramki: Krzysztof Składowski 4, Przemysław Nawrocki 52

Warta: Kazimierczak – Pawlak, Mitek (77′ Przezak), Nawrocki, Sitarz – Składowski, Chojecki (81′ Zawodziński), Płaneta, Szulc (90′ Ubycha) – Filipiak, Patora

KS Sand Bus: Reszka – Padzik, Kowalczyk, Cichacki, Kralkowski – Periżok (63′ Sobczak), Pietrow (57′ Dynel), Wielgus (75′ Brochocki), Bartos – Miarka (78′ Dąbrowski), Marcioch.