AKTUALNOŚCI
Czy trzeba oszukiwać w meczu 12-latków?

Na naszą skrzynkę redakcyjną dotarł mail opisujący sytuację z meczu 1 kolejki sieradzkiej ligi okręgowej młodzików pomiędzy MUKS Widawa i Mogre Mokrsko. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 4:0 i nie byłoby w tym nic dziwnego bo w sporcie, jak opisuje nasz informator, raz się wygrywa, a raz przegrywa. Trener gości postanowił być jednak dociekliwy.

Promocja plecaki sportowe keeza

Wydało mu się dziwne, że w MUKS Widawa grali zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie nie rywalizowali z jego drużyną. Mało tego, na tle pozostałych 12-latków wyróżniali się fizycznie. Okazało się, że prywatne śledztwo przyniosło skutek. W poniedziałek na Facebookowym profilu MUKS Widawa znalazła się fotorelacja z tego meczu. Na jednym ze zdjęć nazwiskami oznaczeni są zawodnicy, którzy grali w tym meczu. Trójka z nich nie widnieje w składzie meczowym, który można zobaczyć w serwisie Łączy Nas Piłka.

Tak twierdzi trener Mogre, my natomiast o dalsze postępowanie w tej sprawie i ewentualną weryfikację spotkania postaramy się zapytać pracowników sieradzkiej delegatury Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
8 miesięcy temu

A jak tobie na A kto w Widawie martwi się że krzywdza dzieci dla nich ważne jest że pis ,,,,rządzi ,,,,,a dzieci ……

Kibic
8 miesięcy temu

Ks Ożarów – pozdrawiam