Orzeł ciągle bez punktu w IV lidze

Ciężkie jest życie beniaminka IV ligi łódzkiej Orła Nieborów. Drużyna prowadzona od niedawna przez trenera Dawida Ługowskiego nadal nie ma na koncie choćby punktu. W środowe popołudnie nieborowianie przegrali na własnym boisku z rezerwami Pelikana Łowicz 2:4 (2:3). Dla zespołu trenera Jarosława Rachubińskiego, wzmocnionego piłkarzami ze składu pierwszej drużyny, była to druga ligowa wygrana w tym sezonie.

Miejscowi już w 4. minucie objęli prowadzenie po golu Bartosza Placka, ale kwadrans później przegrywali już 1:3. Wprawdzie na przerwę schodzili przy stanie 2:3, ale po zmianie stron nie zdołali strzelić gola. Bramkę zdobyli za to łowiczanie i wygrali mecz 4:2. W najbliższą niedzielę (13 października) Orzeł podejmie Jutrzenkę Warta. Pelikan II Łowicz zagra tego samego dnia u siebie z Ceramiką Opoczno.

Orzeł Nieborów – Pelikan II Łowicz 2:4 (2:3)
Bramki: Bartosz Placek 4, Wołodymyr Molodchenko 28 – Jakub Bylewski 9, Krystian Stolarczyk 12, Damian Szczepański 18, 55