Warta Sieradz bezwzględna dla Jutrzenki

Warta Sieradz pewnie pokonała Jutrzenkę Warta 5:1 (2:1) w spotkaniu 14. kolejki IV ligi łódzkiej. Na trybunach stadionu MOSiR w Sieradzu zasiadło około 1.000 widzów. Sieradzanie pokonując Juve utrzymali pierwsze miejsce w czwartoligowej tabeli. Są zresztą jedynym zespołem tej ligi, który nie przegrał jeszcze meczu. Z Jutrzenką wygrali zasłużenie.

W 10. minucie Warta objęła prowadzenie po strzale Adama Patory, ale goście szybko wyrównali po golu byłego piłkarza Warty Marcina Kobierskiego. W 36. minucie ponownie Adam Patora trafił do siatki Juve. Już na początku drugiej połowy kapitan Warty Łukasz Mitek wykorzystał rzut karny i miejscowi prowadzili 3:1. Potem dwa gole dołożył Przemysław Nawrocki i sieradzanie triumfowali 5:1. Warta kończyła mecz w osłabieniu, bo w 74 minucie czerwoną kartkę (druga żółta) ujrzał Łukasz Mitek.

Warta Sieradz – Jutrzenka Warta 5:1 (2:1)
Bramki: Adam Patora 10, 36, Łukasz Mitek 47, Przemysław Nawrocki 56, 66 – Marcin Kobierski 15
Warta:  Wlazłowski –  Pawlak (59′ Bartłoszewski), Jaworski (68′ Kokot), Mitek, Zasada (63′ Pluta) – Chojecki, Filipiak, Brochocki (68′ Szulc), Zwoliński – Patora, Nawrocki (85′ Płaneta)

Jutrzenka: Chachuła – Młynarski, Pawlak, Swędrowski, Fret – Burski (57′ Bednarek), Piotr Kobierski (72′ Młynarczyk), Woźniak, Adamiak – Dudek, Marcin Kobierski