AKTUALNOŚCI
W dziesiątkę nie dali szans rywalowi

Niecodzienny przebieg miało niedzielne spotkanie piotrkowskiej klasy A pomiędzy Zjednoczonymi Gmina Bełchatów i LKS Dobryszyce. Gospodarze zmuszeni byli grać w dziesiątkę, gdyż nie mieli w składzie młodzieżowca. Mimo tego wygrali aż 6:1 (2:1). Trzy bramki dla United strzelił grający prezes Filip Śliwiński (na zdjęciu), dwie Filip Przybylski, a jedną Łukasz Kruszyński.

gadzety kibica keeza

 

Po kwadransie gry 1:0 (trafienie Artura Piesiaka) prowadzili goście i wydawało się, że grający w osłabieniu zespół gospodarzy będzie miał duże problemy aby sięgnąć po punkty. Ambicja jednak i wola walki pozwoliła nadrobić braki w składzie i już do przerwy United wygrywali 2:1. Druga połowa to popis Zjednoczonych. Strzelili jeszcze cztery gole i wygrali 6:1. Warto dodać, że do rzutów karnych nie podchodzi Jacek Berensztajn, który zaliczył ostatnio dwa pudła z jedenastu metrów. Zastąpił go, z powodzeniem Śliwiński, który strzelił dwie bramki z jedenastu metrów.

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kogut
4 lat temu

Jak na warunki meczów a klasowych było na co popatrzeć gra otwarta z dwóch stron dużo sytuacji bramkowych aczkolwiek szczerze mówiąc Dobryszyce przy wyniku 1:0 mają 3/4 setki i nie potrafią z odległości paru metrów wcelować w bramkę widać brak napastnika i chyba tez brak treningu bo później grając o jednego więcej oni zaczynają biegać za piłką a ESPN ich wypunktował po profesorsku stałymi fragmentami gry chodź pierwszego karnego raczej nie było bo zawodnik strzelający kopnął obrońcę . Brawo ESPN a Dobryszyce mogą mieć pretensje do siebie że nie potrafią nawet w pustą bramkę strzelać z 10 m ciężko niektórych… Czytaj więcej »

Szara eminencja
4 lat temu

Oby w Zjednoczonych Bełchatów poprawiła się sytuacja, bo warto by taka ekipa powalczyła o awans do okręgówki.

Lisu
4 lat temu

Gratulacje dla Zjednoczonych. Bardzo fajny mecz z ich strony. Jeden karny bardzo wątpliwy, ale mimo wszystko ambicją nadrobili brak zawodnika i strzelili więcej. Dobryszyce ogromny brak skuteczności, po 20 minutach powinno być 0:3. Powodzenia, pozdrawiam 😉

Działacz
4 lat temu

Pogoń Bełchów – Pogoń Godzianów skierniewicka liga okręgowa – gospodarze też zmuszeni byli grać w 10 przez cały mecz z powodu braku młodzieżowca…. czy ten przepis nie chory….