W dziesiątkę nie dali szans rywalowi

Niecodzienny przebieg miało niedzielne spotkanie piotrkowskiej klasy A pomiędzy Zjednoczonymi Gmina Bełchatów i LKS Dobryszyce. Gospodarze zmuszeni byli grać w dziesiątkę, gdyż nie mieli w składzie młodzieżowca. Mimo tego wygrali aż 6:1 (2:1). Trzy bramki dla United strzelił grający prezes Filip Śliwiński (na zdjęciu), dwie Filip Przybylski, a jedną Łukasz Kruszyński.

Po kwadransie gry 1:0 (trafienie Artura Piesiaka) prowadzili goście i wydawało się, że grający w osłabieniu zespół gospodarzy będzie miał duże problemy aby sięgnąć po punkty. Ambicja jednak i wola walki pozwoliła nadrobić braki w składzie i już do przerwy United wygrywali 2:1. Druga połowa to popis Zjednoczonych. Strzelili jeszcze cztery gole i wygrali 6:1. Warto dodać, że do rzutów karnych nie podchodzi Jacek Berensztajn, który zaliczył ostatnio dwa pudła z jedenastu metrów. Zastąpił go, z powodzeniem Śliwiński, który strzelił dwie bramki z jedenastu metrów.