Puchar Polski okręgu sieradzkiego

Na środę (30 października) zaplanowano półfinałowe mecze Pucharu Polski okręgu sieradzkiego. Triumfatorzy tych spotkań wywalczą awans na szczebel wojewódzki. Mecze tego szczebla rozegrane zostaną wiosną przyszłego roku. Zwycięzca pucharowej rywalizacji w województwie łódzkim awansuje do rozgrywek ogólnopolskich. Otrzyma także od PZPN co najmniej 40 tysięcy złotych.

Półfinały okręgu sieradzkiego
Piast Błaszki – Jutrzenka Warta 2:2 – po dogrywce, rzuty karne 0:3
Pogoń Zduńska Wola – Warta Sieradz (mecz rozegrano w Sieradzu) 0:6 (0:4)

10 komentarzy
4 lat temu

Piast do 85 min prowadził 2-0. Później chyba nikt nie wie co się stało, że doszło do dogrywki. Brawo dla chłopaków z Blaszek. Jutrzenka dramat. Pseudo trener Lochowski powinien zostać zwolniony za brak pomysłu sami kopacze byli pogodzeni z porażka. Panie Prezesie placcie im jeszcze większe stypendia. Takie meczarnie z okręgowka. Wstyd

Adas
4 lat temu

Mówiłem wcześniej po co to grać jak wszystko jest ustawione Jutrzenka Warta ma awansować i warta Sieradz a w następnym sezonie nie będzie chciał nikt uczestniczyć Pucharze Polski ,będzie grał tatuś z Synusiem a sędziował będzie prezio z sieradzewa

4 lat temu

Piast do 85 minuty prowadził 2-0. Później chyba nikt nie wie co się stało że doszło do dogrywki. Brawa dla zawodników z Blaszek. Jutrzenka dramat, sami kopacze byli pogodzeni z porażka. Zwolnijcie tego Lochowskiego bo już nie ma pomyslu i takie meczarnie z okręgowka. Wstyd. Jeszcze większe stypy im placcie Panie prezesie!

Marek
4 lat temu

Byłem na meczu. Niestety pracownik na etacie w ozpn nie może być trenerem drużyny zrzeszonej w związku. Pan sędzia główny daje bez zastanowienia czerwień dla graki za tzw sanki graka wypłakuje u sędziego a BOCZNY PAN FENCENLOBEJ czy jak mu tam sugeruje głównemu zmianę decyzji co ten czyni no jaja klan Łochów trzęsie sieradzką piłką Buahahaha!!!!!!!