AKTUALNOŚCI
Są zawirowania w KS Niedośpielin

Chwilowe problemy, czy też organizacyjna zapaść? Z kilku niezależnych źródeł usłyszeliśmy ostatnio pogłoski jakoby źle działo się w KS Niedośpielin, który może ponoć nawet mieć kłopoty z przystąpieniem do rozgrywek rundy wiosennej w piotrkowskiej klasie okręgowej. Okazało się, że o problemach beniaminka wie również piotrkowska delegatura ŁZPN.


keeza komplety sportowe

Dziś (poniedziałek – 23 grudnia) w siedzibie delegatury ma dojść do spotkania z działaczami klubu z Niedośpielina. Dodzwoniliśmy się do trenera drużyny Dariusza Frączyka, który nie przekazał nam żadnych wiążących informacji, zapewnił jednak, że drużyna powinna przystąpić do rundy rewanżowej.

Chcemy porozmawiać z przedstawicielami klubu, bo nas również zaniepokoiły doniesienia o problemach organizacyjnych – powiedział Łódzkiemu Futbolowi Stanisław Sipa, kierownik piotrkowskiej delegatury, a jednocześnie wiceprezes ŁZPN. Przypomnijmy, że KS Niedośpielin jest beniaminkiem piotrkowskiej klasy okręgowej. Z dorobkiem 29 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze stratą zaledwie dwóch punktów do mistrza jesieni – Skalnika Sulejów.

Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bolo
4 lat temu

Dariusz Frączyk zwolniony z KS! W jego miejsce, jako opcja tymczasowa, Dawid Janowski jako grający trener. Frączyk zwolniony przez utracenie szatni, zawodnicy odwrócili się od niego bo on nie potrafił utrzymać dobrych relacji z zawodnikami. Co więcej faworyzował swojego zawodnika. Zawodnicy przez jego osobę chcieli odejść, chęć odejścia na pierwszym treningu zgłosiło minimum sześciu zawodników (Tworkowski, Baryła, Niezgoda, Rozpendek, Jóźwik, Tomalka). Janowski prawdopodobnie tymczasowe rozwiązanie, jest dogadany trener od lata. Frączyk wojował i wywojował. Zwolniony w pełni zasłużenie.

Świt
4 lat temu

Panie Malicki, przepraszamy za wszystko zapraszamy do Świtu 😉

Xxx
4 lat temu

To było do przewidzenia że ten klubik padnie .Niech więcej najemników niech więcej sciagnom i niech kasę dają wiekszom.Bo tam niema ludzi do grania i biorom skat się da

Anon
4 lat temu

Spadną chyba dwie bo i Tomaszów i Opoczno cienko przędą i pociągną za sobą drugą drużynę z okręgówki. A co do obiektu Niedośpielina to delegat naopisywał tyle rzeczy, że się w głowie nie mieści. Mogą nawet niedopuścić boiska do rozgrywek.