AKTUALNOŚCI
Napoli zwycięzcą X Turnieju Wigilijnego ESPN

To już tradycja, że ESPN Bełchatów organizuje w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku piłkarski turniej wigilijny. Cieszy się on dużym zainteresowaniem piłkarzy związanych z Bełchatowem. Była szansa nawet na występ Damiana Michalskiego i Dawida Kocyły, ale ostatecznie zawodnicy ci nie zdecydowali się na grę w hali.


 

Nie chcieli ryzykować kar w swoich macierzystych klubach. Zagrał natomiast Marcin Flis (Sandecja Nowy Sącz), który ma na koncie 16 gier w Ekstraklasie. Grali również zawodnicy z III, IV ligi oraz niższych klas rozgrywkowych.

Wygrał zespół Napoli, który w rzutach karnych pokonał w finale PSG 2:0. W normalnym czasie gry było 1:1. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna City po zwycięstwie 3:1 z Romą. Zwycięska drużyna grała w następującym składzie: Grzegorz Kacprzyk, Kamil Saktura, Piotr Kurzawski, Jakub Głowacki i Rafał Staszczyk.

Najlepszym bramkarzem został Grzegorz Kacprzyk (Napoli), najlepszym strzelcem jego kolega z drużyny Jakub Głowacki, a najlepszym zawodnikiem Mateusz Stolarczyk (PSG).

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments