Porażka Brunatnych z drugoligowcem

GKS Bełchatów przegrał z Górnikiem Łęczna 0:1 (0:1) w sparingowym spotkaniu, które rozegrane zostało w Radomiu. Jedyną bramkę dla drużyny trenera Kamila Kieresia strzelił w 32. minucie Krystian Wójcik. W zespole Brunatnych z powodów zdrowotnych nie mogli zagrać Marcin Grolik i Krzysztof Wołkowicz. W najbliższą sobotę (8 lutego) Brunatni zmierzą się na własnym boisku ze Zniczem Pruszków.

Kilka chwil po stracie bramki Macieja Koziarę zmienił Patryk Winsztal, który w piątek oficjalnie podpisał kontrakt z Brunatnymi. Nie wiadomo jeszcze jak groźny jest uraz pomocnika GKS.

Górnik Łęczna – GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
Bramka: Krystian Wójck 32

GKS (I połowa): Kevin Komar – Sierczyński, Magiera, Kołodziejski, Szymorek – Bartosiak, Grzelak, Czajkowski, Koziara (34′ Winsztal), Thiakane – Zdybowicz

(II połowa): Lenarcik – Lisowski, Michalak, Magiera (67′ Kołodziejski), Szymorek (67′ Grzelak) – Małachowski, Putin, Biel, Kondracki, Warnecki – Winsztal