AKTUALNOŚCI
Meteor będzie grał w Domaniewicach

Najmłodszy klub w okręgu skierniewickim, założony w 2015 roku Meteor Reczyce, świętuje awans do klasy A. Meteor nie musi się martwić o wymogi licencyjne gdyż grał będzie na obiekcie w Domaniewicach. Warto wspomnieć w tym momencie, że po 22 latach dojdzie do gminnych derbów, w których Meteor rywalizował będzie z Vagatem Domaniewice.

Promocja plecaki sportowe keeza

Na pewno to fajna sprawa choć szkoda, że w takich okolicznościach wywalczyliśmy ten awans. My chcieliśmy grać na wiosnę, dobrze się do tej rundy przygotowaliśmy. Pozyskaliśmy kilku fajnych chłopaków do gry, ale niestety sytuacja w kraju i na świecie nie pozwoliła na sportowe rozstrzygnięcie awansu. Po pracowitym tygodniu, wspólnie z Panem Wójtem Pawłem Kwiatkowskim, sprostaliśmy wymogom licencyjnym, mamy piękny obiekt do dyspozycji wraz zapleczem socjalnym, który znajduje się w Domaniewicach. Myślę że to jeden z najlepszych obiektów w naszym okręgu – powiedział prezes Meteora Mariusz Sałuda.

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Vagat power

Sojer na siłę piszesz te teksty do lodzkiego futbolu żeby się wywyzszyć za te pieniądze wziałbys ciągnik przeorał to boisko raz porządnie i miałbyś gdzie kopać a nie wiecznie coś od domaniewic

ANTONIO

Skoro reaktywował w takim razie M.S. kłamie-najmłodszy klub w okręgu skierniewickim!!! Boisko finansowała gmina za pieniądze podatników ,a nie prezes S.M. Obecny Meteor co najwyżej kultywuje tradycję ,,starego” METEORA

Kibic

Loko – niech każdy ma takie parcie jak Prezes Meteoru i takie zamiłowanie do futbolu – pokreślę futbolu nie pieniędzy to nasze ligi będą stały na jeszcze wyższym poziomie. Reaktywować klub, zrobić boisko i wiele inny – Mari – szacunek.

Loko

Ładny tekst, pracowity tydzień we wszystko zaangażowany Wójt, spraw tyle jakby chodziło co najmniej o 3 ligę.
Widzę mocne parcie na szkło ze strony prezesa Meteora.