AKTUALNOŚCI
Meteor będzie grał w Domaniewicach

Najmłodszy klub w okręgu skierniewickim, założony w 2015 roku Meteor Reczyce, świętuje awans do klasy A. Meteor nie musi się martwić o wymogi licencyjne gdyż grał będzie na obiekcie w Domaniewicach. Warto wspomnieć w tym momencie, że po 22 latach dojdzie do gminnych derbów, w których Meteor rywalizował będzie z Vagatem Domaniewice.

gadzety kibica keeza

 

Na pewno to fajna sprawa choć szkoda, że w takich okolicznościach wywalczyliśmy ten awans. My chcieliśmy grać na wiosnę, dobrze się do tej rundy przygotowaliśmy. Pozyskaliśmy kilku fajnych chłopaków do gry, ale niestety sytuacja w kraju i na świecie nie pozwoliła na sportowe rozstrzygnięcie awansu. Po pracowitym tygodniu, wspólnie z Panem Wójtem Pawłem Kwiatkowskim, sprostaliśmy wymogom licencyjnym, mamy piękny obiekt do dyspozycji wraz zapleczem socjalnym, który znajduje się w Domaniewicach. Myślę że to jeden z najlepszych obiektów w naszym okręgu – powiedział prezes Meteora Mariusz Sałuda.

Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dla Vagatu
3 lat temu
Fan Vagatu
3 lat temu

Owszem walkowery moze i byly 2 a to ze polowe meczy Vagat startował w 7-8 to ciekawe. byles na tych meczach ze wiesz, albo widziales ? proponuje zeby prezes Meteora zajal sie swoim klubikiem a nie Vagatem to ze jest jednoczesnie prezesem, trenerem, dyrektorem, wystarczy…zobaczymy na derbach