AKTUALNOŚCI
Kaczmarek: Graliśmy gorzej niż juniorzy

Widzew Łódź jest nieprzewidywalny. Po dwóch zwycięstwach z rzędu pojechał do Polkowic i przegrał z miejscowym Górnikiem 3:4 (2:4) w spotkaniu 28. kolejki II ligi. Łodzianie momentami zagrali na kompromitującym poziomie zwłaszcza w defensywie. Przyznał to po spotkaniu trener Marcin Kaczmarek, którego wypowiedź publikujemy poniżej.

gadzety kibica keeza

 

Gdy na wyjeździe strzela się trzy bramki a traci cztery, to znaczy, że nasza gra w defensywie była fatalna. Nie chcę na gorąco zbyt wiele mówić, bo za trzy dni mamy kolejny, istotny mecz i musimy pozbierać po tej porażce, która nas boli, ale być może czegoś nas nauczyła. Nie zamierzam oceniać drużyny z Polkowic, bo to my graliśmy momentami gorzej niż juniorzy. Jednak ostatnie czego potrzebujemy, to rozdrapywanie ran, bo mamy za mało czasu do kolejnego meczu. Wierzę, że nie zgramy już tak fatalnie w obronie. Musimy wykorzystać dobrze czas, który pozostaje do najbliższego spotkania. Dalej wierzę w to, że sezon zakończy się pozytywnie i w szatni powiedziałem, że teraz ważne jest to, jak zareagujemy na dzisiejszą porażkę w trakcie meczu z Elaną – powiedział Kaczmarek.

Źródło: widzewtomy.net

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
konrad
3 lat temu

My w ogóle nie mamy żadnej taktyki zero pomysłu w ataku pozycyjnym obrona katastrofa z takimi tuzami jak Tanzyna Wołąkiewicz Kosakiewicz żenada!!!

jurek
3 lat temu

Weź Ty gościu w k9ncu tego olame na lawke posadz. Kontrakt go broni ? Jestem najsłabszy w drużynie.