AKTUALNOŚCI
Kaczmarek: Ta drużyna się nie podda

Po wpadce w Polkowicach i przegranej 3:4 z miejscowym Górnikiem wydawało się, że Widzew pewnie pokona przed własną publicznością broniącą się przed spadkiem Elanę Toruń. Nic takiego nie miało jednak miejsca. Podopieczni Marcina Kaczmarka znów zagrali słabo i tylko podzielili się punktami ze znacznie niżej notowanym rywalem. Poniżej pomeczowa wypowiedź trenera Widzewa.

Ostatnie mecze są dla nas bardzo rozczarowujące. Trzeba powiedzieć sobie jasno, że nie gramy dobrze. Każdego dnia szukamy odpowiedzi na pytanie, co można zmienić, co zrobić, żeby było lepiej. Uciekły nam kolejne punkty, bardzo tego żałujemy, ale ja jestem przekonany, że ta drużyna się nie podda, że chce walczyć i zrobi wszystko, żeby ten awans osiągnąć. Szkoda, że nie została uznana chyba prawidłowa bramka dla naszego zespołu, bo być może wtedy ten mecz byśmy wygrali. Nie zmienia to jednak faktu, że nasza gra nie napawa optymizmem. Każdego dnia dużo rozmawiamy, zastanawiamy się, w czym leży problem tej drużyny. Mam nadzieję, że jutro czy pojutrze uda się to rozwiązać i zaczniemy regularnie punktować. Kolejek zostało już mało, wciąż jesteśmy liderem, ale nie wykorzystaliśmy szansy i nie powiększyliśmy przewagi. Trzeba dalej walczyć, próbować, szukać przyczyn. Najlepszą metodą jest praca. Mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją – powiedział Kaczmarek.

Źródło: widzewtomy.net

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
3 lat temu

Weź człowieku się nie ośmieszaj. Spakuj się i odejdź. Nie rób wstydu. Bo jak w tym roku nie awansujemy to już będzie katastrofa. Nie potrafisz ustawić zespołu ani taktyki na żaden mecz. Istne dno i metr mułu.