AKTUALNOŚCI
Jest licencja dla Lechii Tomaszów na III ligę

Zarządzający Lechią Tomaszów (prokurent Michał Farmas wraz z zespołem fachowców) stanęli na wysokości zadania. Mimo wielkich problemów doprowadzili sprawę licencji dla Lechii do szczęśliwego końca i tomaszowska drużyna może w spokoju przygotowywać się do gry w tej klasie rozgrywkowej. Tymczasem nie można jeszcze nawet przymierzyć się do terminarza III ligi (grupa I).


keeza komplety sportowe

Nadal bowiem Pogoń Siedlce i Znicz Pruszków walczą o drugoligowy byt i od tego uzależniony jest terminarz III ligi w grupie I. Start rozgrywek przewidziany jest na weekend 8/9 sierpnia, a w tym sezonie odpowiedzialny za ich przeprowadzenie, po raz ostatni w historii, będzie Łódzki Związek Piłki Nożnej. Od sezonu 2021/2022 trzecie ligi mają bowiem trafić pod skrzydła Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Edward
3 lat temu

PZPN to dramat. Są nieprzygotowani do niczego mają ekstranety miliony na koncie i nie potrafili w ciągu 2 miesięcy przygotować się do następnego sezonu. Kluby często mają mniej czasu na przygotowanie wymagań licencyjnych i zdecydowanie mniejszy budżet. Sami doprowadzą do rozwalenia polskiej piłki.