Kaczmarek: Cieszę się z reakcji zespołu

Podziałem punktów zakończyło się szlagierowe spotkanie 31. kolejki II ligi pomiędzy GKS Katowice i Widzewem Łódź. Łódzki zespół zremisował na trudnym terenie 1:1, odrabiając straty z pierwszej połowy. Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek drużyna trenera Marcina Kaczmarka plasuje się na drugim miejscu, które jest premiowane bezpośrednim awansem.

Byliśmy świadkami dobrego, emocjonującego meczu jak na poziom drugiej ligi. Widać, że grały zespoły zdeterminowane, które walczą o określony cel i rzeczywiście na boisku momentami iskrzyło. Było dużo spięć pod bramkami i sytuacji. Cieszę się z reakcji zespołu, bo gdy straciliśmy bramkę to potrafiliśmy odpowiednio wejść w drugą połowę, stworzyć kilka sytuacji i wyrównać. Mecz oczywiście mógł się potoczyć w dwie strony. Mieliśmy dwie bardzo dobre okazje Marcina Robaka i gdyby jedna z nich zakończyła się bramką, to mogliśmy ten mecz wygrać. Tak się nie stało. Zostały trzy kolejki i dużo emocji. Za kilka dni gramy kolejny mecz i najważniejsze dla nas to jest się zregenerować – powiedział Kaczmarek.

Źródło: widzewtomy.net