AKTUALNOŚCI
Marcin Kaczmarek: Cel został zrealizowany

Mimo przegranej ze Zniczem Pruszków 0:1 (0:1) Widzew Łódź awansował do I ligi. Łódzki zespół zagra w przyszłym sezonie na zapleczu PKO Ekstraklasy mimo, iż po restarcie ligi, delikatnie mówiąc, nie zachwycił. Ostatni mecz przed własną publicznością również nie był wielkim widowiskiem. Poniżej pomeczowa wypowiedź trenera Widzewa Marcina Kaczmarka.


 

To był mecz, który w całości przebiegał pod nasze dyktando, natomiast nie potrafiliśmy wykorzystać stworzonych sytuacji. Były momenty, kiedy biliśmy głową w mur i to było trudne dla nas. Znicz w zasadzie zagroził nam poważnie raz, gdy zdobył bramkę. Później w nasze poczynania wkradło się sporo nerwowości, bo wiedzieliśmy, że zwycięstwo da nam awans. Znicz się jednak heroicznie bronił, a nam brakowało ostatniego podania. Tyle dośrodkowań, co dzisiaj wykonaliśmy, to nie wykonaliśmy przez cały sezon. Nie zmienia to faktu, że nie w ten sposób chcieliśmy awansować do I ligi. Jest mi bardzo przykro, że nie potrafiliśmy wygrać meczu i uradować naszych kibiców, natomiast Widzew zrealizował cel, którym był awans do I ligi. Widzew jest w I lidze. Tego nikt mu nie zabierze – powiedział szkoleniowiec Widzewa.

Źródło: widzewtomy.net

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
3 lat temu

Z takim trenerem to możemy pomarzyć o ekstraklasie. Jak najszybciej zmieńcie trenera żeby miał czas to poukładać. I będzie dobrze. Za rok feta z okazji awansu do Extraklasy.

adamnisko
3 lat temu

no to teraz z dwa tygodnie urlopu tak się napracowali grajki