Enkeleid Dobi: Świetne podsumowanie pracy

Od wygranej w Skierniewicach rozpoczął listę oficjalnych meczów na ławce trenerskiej Widzewa Enkeleid Dobi. Beniaminek I ligi nie dał szans zwycięzcy wojewódzkiego Pucharu Polski i pewnie pokonał Unię 4:0 (3:0). Szkoleniowiec Widzewa był zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Zwrócił jednak uwagę na błędy, które są do wyeliminowania. Poniżej jego wypowiedź.

Uważam, że to zwycięstwo 4:0 było świetnym podsumowaniem dwóch tygodni naszej pracy. Widziałem w grze moich zawodników dużo pozytywów, ale oczywiście były też minusy, które musimy dalej poprawiać. Z przebiegu gry, możemy być zadowoleni zarówno z wyniku, jak i tego, że robiliśmy to, co ćwiczyliśmy na treningach. Musimy poprawić parę rzeczy, bo z całym szacunkiem dla Unii, my mamy kompletnie inne cele. Musimy jeszcze dojść do naszego stylu. Unia bardzo odważnie rozpoczęła mecz, ale nasza drużyna dobrze się zachowała i szybko opanowała sytuację na boisku. W drugiej połowie tworzyliśmy dużo sytuacji, jednak w piłce nożnej chodzi o skuteczność, a tej nam brakowało. Cieszy nas natomiast, że zagraliśmy na zero z tyłu. Możemy być z siebie zadowoleni – powiedział Dobi.

Źródło: widzewtomy.net