GKS testował i ze Skrą zremisował

W pierwszym z zaplanowanych na sobotę sparingowych spotkań GKS Bełchatów zremisował ze Skrą Częstochowa 1:1 (1:1). W drużynie Marcina Węglewskiego byli testowani zawodnicy, dla których pojedynek z drugoligowcem był ważnym sprawdzianem. Nie wiadomo jeszcze kto zostanie w klubie.

Obie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Prowadzenie dał Skrze Adam Mesjasz, a wyrównał z rzutu karnego Dawid Flaszka. Po przerwie wynik meczu nie uległ już zmianie.
Mój zespół ciężko przepracował tydzień, z postawy jestem zadowolony, bo widać było już trochę automatyzmu w grze. To taki okres, że testuje się piłkarzy. My musieliśmy zbudować coś bardzo szybko, bo jak wiadomo wielu zawodników od nas odeszło – powiedział po spotkaniu Marcin Węglewski.

GKS Bełchatów – Skra Częstochowa 1:1 (1:1)
Bramki: Dawid Flaszka 37-karny – Adam Mesjasz 26

GKS: Niźnik – testowany, Michalak, Skrobosiński, Eizenchart – testowany, testowany, testowany, Flaszka, testowany (64′ Matuszewski) – Warnecki (testowany)