Blisko niespodzianki w Chąśnie

Występująca w grupie czwartej klasy okręgowej Olimpia Chąśno była blisko awansu do czwartej rundy Pucharu Polski okręgu skierniewickiego. Po pierwszej połowie prowadziła z występującym w IV lidze Orłem Nieborów 2:1. Mecz skończył się jednak wynikiem 4:4 i zwycięzcę musiała wyłonić dogrywka, którą wygrali ostatecznie prowadzeni przez trenera Dawida Ługowskiego nieborowianie 6:4.

Olimpia za swoją postawę zasłużyła jednak na słowa pochwały. W tabeli KEEZA Klasy okręgowej (grupa 4.) zajmuje miejsce w połowie stawki. W sześciu meczach zgromadziła dziewięć punktów – trzy wygrane i trzy porażki.

Olimpia Chąśno – Orzeł Nieborów 4:6 – po dogrywce (2:1, 4:4)
Bramki: Rafał Bogus 2, Kamil Kać, Rafał Kołaczyński – Mateusz Paczkowski 2, Daniel Wasiak 2, Mikołaj Kamańczyk 2