Start Lgota Wielka jest już czwarty

Bardzo ciekawie zapowiada się walka o awans do IV ligi w grupie II KEEZA Klasy okręgowej (dawna piotrkowska). W jedynym niedzielnym spotkaniu 10. kolejki Start Lgota Wielka wygrał na własnym boisku z LUKS Gomunice 2:0 (1:0) i w tabeli awansował na czwarte miejsce. Zespół z Lgoty traci siedem punktów do MGKS Drzewica i trzy do Włókniarza Moszczenica oraz Pilicy Przedbórz.

Bramki dla Startu w spotkaniu z LUKS strzelili: Kamil Pisarek w 14. minucie oraz w 66. minucie Mateusz Pisarek. Drużyna z Gomunic próbowała atakować, ale pod bramką Jakuba Kempy brakowało jej argumentów. Gomuniczanie spadli na przedostatnie miejsce w tabeli i podobnie jak w poprzednich sezonach czeka ich walka o utrzymanie w klasie okręgowej.

Start Lgota Wielka – LUKS Gomunice 2:0 (1:0)
Bramki: Kamil Pisarek 14, Mateusz Pisarek 66