Dwie oblicza KS Sand Bus Kutno w Radomiu

Po pierwszej połowie spotkania 15. kolejki III ligi (grupa I) wydawało się, że KS Sand Bus Kutno wywiezie z Radomia komplet punktów. Beniaminek prowadził bowiem 2:0 z Bronią po dwóch trafieniach Łukasza Kralkowskiego. Mecz piłkarski trwa jednak 90 minut. Po zmianie stron gospodarze przejęli inicjatywę i wygrali 3:2. To szósta porażka kutnian w tej rundzie.

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla gości. W 7. minucie prowadzenie dał im Adrian Kralkowski, który wykorzystał dobre dogranie Damiana Szczepańskiego. Broń zaatakowała, ale nadziała się na kontrę. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Kralkowski i przyjezdni zeszli do szatni z dwubramkowym prowadzeniem.

Niestety już po kwadransie drugiej odsłony Broń wyrównała (dwie bramki Matheusa Diaza), a w 80. minucie Przemysław Śliwiński dał zespołowi z Radomia upragnione prowadzenie. Potrójna, pokerowa zmiana w zespole gości nic już nie dała, a spotkanie zakończyło się wygraną Broni.

Broń Radom – KS Sand Bus Kutno 3:2 (0:2)
Bramki: Matheus Diaz 47, 60, Przemysław Śliwiński 80 – Adrian Kralkowski 7, 36

KS Sand Bus: Szelong – Matysiak, Kowalczyk, Sadziński, Kacela – Telestak (52′ Dąbrowski), Szczepański (82′ Ławniczak), Dynel, Szczytniewski (82′ Świątkiewicz), Kralkowski (82′ Klepacki) – Kasperkiewicz