AKTUALNOŚCI
Włókniarz Pabianice gra dla Norberta

Norbert jest piłkarzem drużyny rocznika 2009 Włókniarza Pabianice. Obecnie Norbi, bo taki ma boiskowy pseudonim, walczy z ciężką chorobą i przebywa w szpitalu w Łodzi. W styczniu czeka go kolejny pobyt i niezwykle kosztowne leczenie, na które jego rodziców po prostu nie stać. Dlatego też Włókniarz stara się im, po raz drugi zresztą w czasie choroby chłopca, pomóc finansowo.

gadzety kibica keeza

 

Pierwsza akcja miała miejsce we wrześniu. Tym razem klub zorganizował licytacje pod hasłem Gramy dla Norberta i gorąco zachęca kibiców z całego naszego regionu, aby wzięli w niej udział.  W ramach można nabyć są różnorakie niezwykle cenne i unikalne pamiątki sportowe.

Można wylicytować między innymi replikę złotego medalu Igrzysk Olimpijskich z 1972 roku z autografem Grzegorza Laty, koszulkę reprezentacji Polski z autografami całej drużyny, w tym również Roberta Lewandowskiego, koszulkę byłego bramkarza Widzewa Łódź i FC Porto Józefa Młynarczyka oraz piłkę podpisaną przez prezesa PZPN  Zbigniewa Bońka.

Licytować można na profilu facebookowym Włókniarza Pabianice do północy 30 grudnia włącznie. Informacje pod numerem telefonu 604 373 162.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments